Szkolenia

W organizowanych przez nas szkoleniach skupiamy się na praktycznym zastosowaniu nabywanej wiedzy. Szukamy odpowiedzi na pytania – „jak”, „dlaczego”, a nie tylko – „co”, np. należy zrobić. Stosujemy zróżnicowane formy szkolenia, w tym warsztaty, z rozwiązywaniem przykładów w grupach oraz dyskusjami moderowanymi przez prowadzącego, które kończą się wyciągnięciem praktycznych wniosków.

Już od pięciu lat posiadamy uprawnienia Krajowej Izby Biegłych Rewidentów do prowadzenia szkoleń obligatoryjnych dla biegłych rewidentów.

Specjalizujemy się w szkoleniach w zakresie:

  • rachunkowości i sprawozdawczości (w tym MSSF),
  • rewizji finansowej (w tym MSRF),
  • podatków,
  • zarządzania ryzykiem oraz nadzoru korporacyjnego.

Organizujemy szkolenia dla biegłych rewidentów, księgowych, ale również dla członków rad nadzorczych i komitetów audytu.

Nasza obecna oferta na rok 2020 obejmuje:

W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi szkoleń spełniających wymogi obligatoryjnych szkoleń organizowanych dotychczas przez naszą Kancelarię zapraszamy Państwa do odwiedzenia tej strony.

Dlaczego PRO AUDIT?

Oferujemy szkolenia prowadzone przez praktyków. Dostosowujemy naszą propozycję w jak najszerszym stopniu do potrzeb Koleżanek i Kolegów, szczególnie tych wykonujących zawód biegłego rewidenta. Stąd stosujemy zróżnicowane formy szkolenia, w zależności od tematu, kładąc mocny nacisk na doskonalenie praktycznych umiejętności.

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...