Aktualności

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się aktualnościami dotyczącymi GRUPY PRO AUDIT.

 

17 listopada 2017

Zapraszamy na kolejną część szkolenia z Wyceny przedsiębiorstw w ramach obligatoryjnego doskonalenia zawodowego biegłych rewidentów z Modułu XX „Wycena przedsiębiorstw – etap II: Metody wyceny i rewizji”, które odbędzie się w dniach 23-24 listopada 2017 roku. Moderatorem szkolenia będzie Dr Marcin Pęksyk.

Jednocześnie miło nam poinformować, iż w tym roku realizujemy kolejne zaplanowane szkolenia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział!

więcej

27 lipca 2015

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na szkolenie wyjazdowe Świeradów-Zdrój w terminie 7-11 września 2015 roku jest otwarta do dnia 14 sierpnia 2015 roku.

Jednocześnie jest nam niezmiernie miło poinformować, iż do grona naszych wykładowców dołączy Waldemar Lachowski, znany i ceniony wykładowca, który w praktyczny sposób potrafi przedstawić najbardziej skomplikowane zagadnienia.

więcej

2 kwietnia 2015

Z okazji Świąt Wielkanocnych 
życzymy, aby ten wyjątkowy czas

był pełen wiary, nadziei i miłości,

a spotkania w gronie najbliższych

upływały w miłym, wiosennym nastroju.
więcej

20 października 2014

W dniach 6-7 listopada 2014 roku zapraszamy na  szkolenie „Podatek dochodowy w księgach rachunkowych i sprawozdaniu finansowym – aktualny stan prawny”.  
więcej

11 kwietnia 2014

Szanowni Państwo,

Z okazji  zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, samych radosnych chwil oraz mnóstwa wiosennego optymizmu.

więcej

20 marca 2014

 

Byki i Niedźwiedzie – „Parkiet” po raz 20 nagrodził najlepsze przedsiębiorstwa, prezesów i zarządzających.

Po raz pierwszy uhonorowano nagrodą spółkę notowaną na NewConnect. Statuetkę otrzymał Synektik S.A.

więcej

2 stycznia 2014

Partner PRO AUDIT Mirosław Kośmider wziął udział w debacie „Obowiązkowa rotacja firm audytorskich" zorganizowanej przez redakcję Rzeczpospolitej. W debacie udział wzięli reprezentanci największych firm audytorskich w Polsce, Komisji Nadzoru Finansowego, Komisji Nadzoru Audytowego oraz Krajowej Izby Biegłych Rewidentów.
więcej

23 grudnia 2013

Szanowni Państwo,

W tym szczególnym okresie, życzymy Państwu zdrowych, spokojnych i pogodnych, spędzonych w miłej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2014!

więcej

16 grudnia 2013

Zakończyliśmy cykl szkoleń obligatoryjnych realizowanych przez naszą Kancelarię w roku 2013.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za aktywny udział w szkoleniach.

 

więcej

6 grudnia 2013

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnich, w tym roku szkoleniach organizowanych przez nas w ramach cyklu szkoleniowego 2013.

Szkolenia cieszą się dużym uznaniem uczestników przede wszystkim za ich praktyczny i przydatny w pracy biegłego charakter.

więcej

Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...