Aktualności

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się aktualnościami dotyczącymi GRUPY PRO AUDIT.

 

22 grudnia 2015

 

Zakończyliśmy kolejny już cykl szkoleń obligatoryjnych realizowanych przez naszą Kancelarię w roku 2015.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w szkoleniach.

Niezmiernie cieszą nas pozytywne opinie, które kolejny rok otrzymujemy od Państwa, dotyczące przede wszystkim praktycznego i przydatnego w pracy biegłego rewidenta charakteru szkoleń.

9 grudnia 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim, w tym roku szkoleniu organizowanym przez PRO AUDIT w ramach cyklu szkoleniowego 2015.

W dniu 18 grudnia 2015 roku odbędzie się szkolenie z Modułu IX – „Ryzyka specyficzne dla wybranych branż”.

Nasze szkolenia cieszą się dużym uznaniem uczestników przede wszystkim za ich praktyczny i przydatny w pracy biegłego charakter.

więcej

23 listopada 2015

MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK DOKUMENTOWAĆ BADANIE?
Zapraszamy na szkolenie z Modułu V „Dokumentowanie procesu badania w sposób zgodny z wymogami MSRF”, które odbędzie się w Krakowie w dniach 3-4 grudnia 2015 roku. Celem szkolenia będzie podjęcie próby odpowiedzi na jedne z najważniejszych pytań biegłego rewidenta.
więcej

10 listopada 2015

Zapraszamy na kolejne szkolenie z cyklu szkoleń obligatoryjnych organizowane przez PRO AUDIT w Krakowie w dniu 19 listopada 2015 roku z Moduł XI – „Bilansowo-podatkowe aspekty likwidacji i upadłości podmiotów gospodarczych”.

więcej

28 października 2015 roku

W dniach 5-6 listopada 2015 roku zapraszamy na szkolenie z Modułu I – „Podatek dochodowy w księgach rachunkowych i sprawozdaniu finansowym – aktualny stan prawny”.

Szkolenie skierowane jest nie tylko dla osób wykonujących zawód biegłego rewidenta, ale również dla księgowych.

więcej

8 października 2015

Serdecznie zapraszamy na kolejne w tym roku szkolenie obligatoryjne organizowane przez PRO AUDIT w Krakowie w dniach 15-16 października 2015 roku z Modułu VIII Usługi biegłego rewidenta inne niż badanie sprawozdań finansowych w aktualnym stanie prawnym.
Moderatorem szkolenia bedzie Waldemar Lachowski, znany i ceniony wykładowca oraz członek Krajowego Sądu Dyscyplinarnego, Komisji do spraw szkoleń oraz Komisji ds. Standaryzacji usług świadczonych przez biegłych rewidentów.
więcej

27 września 2015

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolenie obligatoryjne organizowane przez PRO AUDIT w Krakowie w dniach 8-9 października 2015 roku z Modułu X   - Wartość godziwa wg MSSF oraz Ustawy o rachunkowości.

Temat ten zaprezentowany w Świeradowie-Zdrój cieszył się ogromnym uznaniem uczestników z całej Polski.

więcej

7 września 2015

W dniach od 7 do 11 września 2015 roku organizujemy wyjazdowe doskonalenie zawodowe biegłych rewidentów w Świeradowie - Zdrój.

Po zakończeniu szkolenia zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.

9 lipca 2015

SYNEKTIK S.A. oraz ERG S.A. po raz kolejny wybrały PRO AUDIT, jako audytora sprawozdań finansowych.
więcej

19 czerwca 2015

Zapraszamy na szkolenia wyjazdowe oraz stacjonarne w ramach obligatoryjnego doskonalenia zawodowego dla biegłych rewidentów, które nasza Kancelaria organizuje po raz kolejny w roku 2015.

WYJAZDOWE - Świeradów-Zdrój                    

STACJONARNE - Kraków

więcej

Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...