Aktualności

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się aktualnościami dotyczącymi GRUPY PRO AUDIT.

 

17 października 2016

Przystąpiliśmy do realizacji piątego cyklu szkoleń w 2016 roku w Krakowie. Pierwsze szkolenie odbyło się dniach 13-14 października 2016 roku:

  • Moduł XVIII - Inwestycje finansowe aspekty bilansowe i podatkowe
  • Moduł XIX - Inwestycje niefinansowe  aspekty bilansowe i podatkowe

Moderatorami tych tematów byli Tomasz Zielke i Emilia Kozień.

19 września 2016

  W dniach od 12 do 16 września 2016 roku odbyło się piąte, jubileuszowe szkolenie wyjazdowe organizowane przez nas w ramach obligatoryjnego doskonalenia zawodowego dla biegłych rewidentów w Zakopanem, w którym gościliśmy dużą grupę biegłych rewidentów oraz księgowych z całego kraju. 

 

więcej

1 lipca 2016

Zapraszamy na szkolenia wyjazdowe oraz stacjonarne w ramach doskonalenia zawodowego dla biegłych rewidentów, które nasza Kancelaria organizuje już po raz kolejny w roku 2016.

Oferujemy szkolenia:

WYJAZDOWE   Zakopane ↔  Hotel Crocus****                    

STACJONARNE  Kraków    ↔  Hotel PARK INN BY Radisson****

więcej

18 kwietnia 2016

PRO AUDIT zajęło 13 miejsce w Polsce w kategorii firm audytorskich badających spółki notowane na GPW, awansując z miejsca 19 w roku wcześniejszym. Zostaliśmy również wyróżnieni przez Rzeczpospolitą za działalność prospołeczną, na rzecz fundacji i stowarzyszeń. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym możliwe było osiągnięcie tych sukcesów!

 

więcej

15 kwietnia 2016

  Mirosław Kośmider, Partner PRO AUDIT wziął udział w corocznym spotkaniu partnerów naszej sieci NEXIA INTERNATIONAL w Wiedniu. Coraz więcej obsługiwanych przez nas, polskich firm korzysta z sieci naszych partnerów rozwijając swój biznes za granicą, w skali globalnej. 
więcej

11 kwietnia 2016


 
Już po raz piąty przygotowujemy cieszący się dużą popularnością cykl szkoleń na 2016 rok w zakresie rachunkowości, sprawozdawczości finansowej, rewizji finansowej i podatków. Szkolenia są otwarte dla wszystkich, dają ponadto uprawnienia biegłym rewidentom do zaliczenia obowiązkowego doskonalenia zawodowego.
więcej

1 marca 2016

Mirosław Kośmider, Partner PRO AUDIT wziął udział w spotkaniu z prof. Jerzym Hausnerem i Mateuszem Zmyślonym, na temat filozofii „Open Eyes Economy” i nowego podejścia do prowadzenia biznesu, tzw. „Firma-Idea”. Jesteśmy gorącymi zwolennikami zaprezentowanej nowej szkoły, która jest bliska naszej dotychczasowej filozofii działania.   
więcej

11 lutego 2016

Już po raz piąty przygotowujemy cieszący się dużą popularnością cykl szkoleń na 2016 rok w zakresie rachunkowości, sprawozdawczości finansowej  i rewizji finansowej. Szkolenia te dają uprawnienia biegłym rewidentom do zaliczenia obowiązkowego doskonalenia zawodowego, stąd, m.in. nasz udział w spotkaniu organizowanym przez KIBR w sprawie edukacji biegłych rewidentów. 
więcej

26 stycznia 2016

NEXIA INTERNATIONAL, której członkiem jest PRO AUDIT, jako 10 na świecie największa sieć niezależnych firm doradczych i księgowych, wprowadziła w dniu dzisiejszym nową tożsamość marki. Nowa marka ma na celu uwidocznienie wartości -  "bliżej Ciebie" i symbolizuje, w ramach sieci, silne relacje, globalny zasięg, silne powiązania i zaufanie utworzone pomiędzy firmami członkowskimi oraz nimi i klientami.
więcej

23 grudnia 2015

Świąt pełnych rodzinnego ciepła

niosących spokój i radość oraz wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w zbliżającym się Nowym Roku

Życzy Zespół PRO AUDITStrona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...