Aktualności

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się aktualnościami dotyczącymi GRUPY PRO AUDIT.

 

11 lutego 2016

Już po raz piąty przygotowujemy cieszący się dużą popularnością cykl szkoleń na 2016 rok w zakresie rachunkowości, sprawozdawczości finansowej  i rewizji finansowej. Szkolenia te dają uprawnienia biegłym rewidentom do zaliczenia obowiązkowego doskonalenia zawodowego, stąd, m.in. nasz udział w spotkaniu organizowanym przez KIBR w sprawie edukacji biegłych rewidentów. 
więcej

26 stycznia 2016

NEXIA INTERNATIONAL, której członkiem jest PRO AUDIT, jako 10 na świecie największa sieć niezależnych firm doradczych i księgowych, wprowadziła w dniu dzisiejszym nową tożsamość marki. Nowa marka ma na celu uwidocznienie wartości -  "bliżej Ciebie" i symbolizuje, w ramach sieci, silne relacje, globalny zasięg, silne powiązania i zaufanie utworzone pomiędzy firmami członkowskimi oraz nimi i klientami.
więcej

23 grudnia 2015

Świąt pełnych rodzinnego ciepła

niosących spokój i radość oraz wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w zbliżającym się Nowym Roku

Życzy Zespół PRO AUDIT


22 grudnia 2015

 

Zakończyliśmy kolejny już cykl szkoleń obligatoryjnych realizowanych przez naszą Kancelarię w roku 2015.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w szkoleniach.

Niezmiernie cieszą nas pozytywne opinie, które kolejny rok otrzymujemy od Państwa, dotyczące przede wszystkim praktycznego i przydatnego w pracy biegłego rewidenta charakteru szkoleń.

9 grudnia 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim, w tym roku szkoleniu organizowanym przez PRO AUDIT w ramach cyklu szkoleniowego 2015.

W dniu 18 grudnia 2015 roku odbędzie się szkolenie z Modułu IX – „Ryzyka specyficzne dla wybranych branż”.

Nasze szkolenia cieszą się dużym uznaniem uczestników przede wszystkim za ich praktyczny i przydatny w pracy biegłego charakter.

więcej

23 listopada 2015

MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK DOKUMENTOWAĆ BADANIE?
Zapraszamy na szkolenie z Modułu V „Dokumentowanie procesu badania w sposób zgodny z wymogami MSRF”, które odbędzie się w Krakowie w dniach 3-4 grudnia 2015 roku. Celem szkolenia będzie podjęcie próby odpowiedzi na jedne z najważniejszych pytań biegłego rewidenta.
więcej

10 listopada 2015

Zapraszamy na kolejne szkolenie z cyklu szkoleń obligatoryjnych organizowane przez PRO AUDIT w Krakowie w dniu 19 listopada 2015 roku z Moduł XI – „Bilansowo-podatkowe aspekty likwidacji i upadłości podmiotów gospodarczych”.

więcej

28 października 2015 roku

W dniach 5-6 listopada 2015 roku zapraszamy na szkolenie z Modułu I – „Podatek dochodowy w księgach rachunkowych i sprawozdaniu finansowym – aktualny stan prawny”.

Szkolenie skierowane jest nie tylko dla osób wykonujących zawód biegłego rewidenta, ale również dla księgowych.

więcej

8 października 2015

Serdecznie zapraszamy na kolejne w tym roku szkolenie obligatoryjne organizowane przez PRO AUDIT w Krakowie w dniach 15-16 października 2015 roku z Modułu VIII Usługi biegłego rewidenta inne niż badanie sprawozdań finansowych w aktualnym stanie prawnym.
Moderatorem szkolenia bedzie Waldemar Lachowski, znany i ceniony wykładowca oraz członek Krajowego Sądu Dyscyplinarnego, Komisji do spraw szkoleń oraz Komisji ds. Standaryzacji usług świadczonych przez biegłych rewidentów.
więcej

27 września 2015

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolenie obligatoryjne organizowane przez PRO AUDIT w Krakowie w dniach 8-9 października 2015 roku z Modułu X   - Wartość godziwa wg MSSF oraz Ustawy o rachunkowości.

Temat ten zaprezentowany w Świeradowie-Zdrój cieszył się ogromnym uznaniem uczestników z całej Polski.

więcej

Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...