Aktualności

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się aktualnościami dotyczącymi GRUPY PRO AUDIT.

 

18 kwietnia 2016

PRO AUDIT zajęło 13 miejsce w Polsce w kategorii firm audytorskich badających spółki notowane na GPW, awansując z miejsca 19 w roku wcześniejszym. Zostaliśmy również wyróżnieni przez Rzeczpospolitą za działalność prospołeczną, na rzecz fundacji i stowarzyszeń. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym możliwe było osiągnięcie tych sukcesów!

 

więcej

15 kwietnia 2016

  Mirosław Kośmider, Partner PRO AUDIT wziął udział w corocznym spotkaniu partnerów naszej sieci NEXIA INTERNATIONAL w Wiedniu. Coraz więcej obsługiwanych przez nas, polskich firm korzysta z sieci naszych partnerów rozwijając swój biznes za granicą, w skali globalnej. 
więcej

11 kwietnia 2016


 
Już po raz piąty przygotowujemy cieszący się dużą popularnością cykl szkoleń na 2016 rok w zakresie rachunkowości, sprawozdawczości finansowej, rewizji finansowej i podatków. Szkolenia są otwarte dla wszystkich, dają ponadto uprawnienia biegłym rewidentom do zaliczenia obowiązkowego doskonalenia zawodowego.
więcej

1 marca 2016

Mirosław Kośmider, Partner PRO AUDIT wziął udział w spotkaniu z prof. Jerzym Hausnerem i Mateuszem Zmyślonym, na temat filozofii „Open Eyes Economy” i nowego podejścia do prowadzenia biznesu, tzw. „Firma-Idea”. Jesteśmy gorącymi zwolennikami zaprezentowanej nowej szkoły, która jest bliska naszej dotychczasowej filozofii działania.   
więcej

11 lutego 2016

Już po raz piąty przygotowujemy cieszący się dużą popularnością cykl szkoleń na 2016 rok w zakresie rachunkowości, sprawozdawczości finansowej  i rewizji finansowej. Szkolenia te dają uprawnienia biegłym rewidentom do zaliczenia obowiązkowego doskonalenia zawodowego, stąd, m.in. nasz udział w spotkaniu organizowanym przez KIBR w sprawie edukacji biegłych rewidentów. 
więcej

26 stycznia 2016

NEXIA INTERNATIONAL, której członkiem jest PRO AUDIT, jako 10 na świecie największa sieć niezależnych firm doradczych i księgowych, wprowadziła w dniu dzisiejszym nową tożsamość marki. Nowa marka ma na celu uwidocznienie wartości -  "bliżej Ciebie" i symbolizuje, w ramach sieci, silne relacje, globalny zasięg, silne powiązania i zaufanie utworzone pomiędzy firmami członkowskimi oraz nimi i klientami.
więcej

23 grudnia 2015

Świąt pełnych rodzinnego ciepła

niosących spokój i radość oraz wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w zbliżającym się Nowym Roku

Życzy Zespół PRO AUDIT


22 grudnia 2015

 

Zakończyliśmy kolejny już cykl szkoleń obligatoryjnych realizowanych przez naszą Kancelarię w roku 2015.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w szkoleniach.

Niezmiernie cieszą nas pozytywne opinie, które kolejny rok otrzymujemy od Państwa, dotyczące przede wszystkim praktycznego i przydatnego w pracy biegłego rewidenta charakteru szkoleń.

9 grudnia 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim, w tym roku szkoleniu organizowanym przez PRO AUDIT w ramach cyklu szkoleniowego 2015.

W dniu 18 grudnia 2015 roku odbędzie się szkolenie z Modułu IX – „Ryzyka specyficzne dla wybranych branż”.

Nasze szkolenia cieszą się dużym uznaniem uczestników przede wszystkim za ich praktyczny i przydatny w pracy biegłego charakter.

więcej

23 listopada 2015

MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK DOKUMENTOWAĆ BADANIE?
Zapraszamy na szkolenie z Modułu V „Dokumentowanie procesu badania w sposób zgodny z wymogami MSRF”, które odbędzie się w Krakowie w dniach 3-4 grudnia 2015 roku. Celem szkolenia będzie podjęcie próby odpowiedzi na jedne z najważniejszych pytań biegłego rewidenta.
więcej

Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...