Aktualności

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się aktualnościami dotyczącymi GRUPY PRO AUDIT.

 

10 listopada 2016

Zapraszamy na szkolenie prowadzone przez Waldemara Lachowskiego w ramach szkoleń obligatoryjnych organizowanych przez PRO AUDIT w Krakowie w dniach 24-25 listopada 2016 roku: „Badanie sprawozdań finansowych małych i średnich jednostek”.

więcej

7 listopada 2016

Zapraszamy na kolejne szkolenie prowadzone przez Anetę Wilk-Łyś w ramach szkoleń obligatoryjnych organizowanych przez PRO AUDIT w Krakowie w dniach 17-18 listopada 2016 roku: „Niefinansowe aktywa trwałe działalności operacyjnej – ujęcie bilansowe i podatkowe oraz ich badanie”.

więcej

21 października 2016

Zapraszamy na kolejne szkolenie organizowane przez nas w Krakowie w dniach 3-4 listopada 2016 roku:

  • Moduł I ,,Podatek dochodowy w księgach rachunkowych i sprawozdaniu finansowym – aktualny stan prawny”.

Moderatorami tego tematu będą Emilia Kozień i Aneta Wilk-Łyś - wykładowcy cieszący się bardzo dobrym odbiorem wśród uczestników.

więcej

17 października 2016

Przystąpiliśmy do realizacji piątego cyklu szkoleń w 2016 roku w Krakowie. Pierwsze szkolenie odbyło się dniach 13-14 października 2016 roku:

  • Moduł XVIII - Inwestycje finansowe aspekty bilansowe i podatkowe
  • Moduł XIX - Inwestycje niefinansowe  aspekty bilansowe i podatkowe

Moderatorami tych tematów byli Tomasz Zielke i Emilia Kozień.

19 września 2016

  W dniach od 12 do 16 września 2016 roku odbyło się piąte, jubileuszowe szkolenie wyjazdowe organizowane przez nas w ramach obligatoryjnego doskonalenia zawodowego dla biegłych rewidentów w Zakopanem, w którym gościliśmy dużą grupę biegłych rewidentów oraz księgowych z całego kraju. 

 

więcej

1 lipca 2016

Zapraszamy na szkolenia wyjazdowe oraz stacjonarne w ramach doskonalenia zawodowego dla biegłych rewidentów, które nasza Kancelaria organizuje już po raz kolejny w roku 2016.

Oferujemy szkolenia:

WYJAZDOWE   Zakopane ↔  Hotel Crocus****                    

STACJONARNE  Kraków    ↔  Hotel PARK INN BY Radisson****

więcej

18 kwietnia 2016

PRO AUDIT zajęło 13 miejsce w Polsce w kategorii firm audytorskich badających spółki notowane na GPW, awansując z miejsca 19 w roku wcześniejszym. Zostaliśmy również wyróżnieni przez Rzeczpospolitą za działalność prospołeczną, na rzecz fundacji i stowarzyszeń. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym możliwe było osiągnięcie tych sukcesów!

 

więcej

15 kwietnia 2016

  Mirosław Kośmider, Partner PRO AUDIT wziął udział w corocznym spotkaniu partnerów naszej sieci NEXIA INTERNATIONAL w Wiedniu. Coraz więcej obsługiwanych przez nas, polskich firm korzysta z sieci naszych partnerów rozwijając swój biznes za granicą, w skali globalnej. 
więcej

11 kwietnia 2016


 
Już po raz piąty przygotowujemy cieszący się dużą popularnością cykl szkoleń na 2016 rok w zakresie rachunkowości, sprawozdawczości finansowej, rewizji finansowej i podatków. Szkolenia są otwarte dla wszystkich, dają ponadto uprawnienia biegłym rewidentom do zaliczenia obowiązkowego doskonalenia zawodowego.
więcej

1 marca 2016

Mirosław Kośmider, Partner PRO AUDIT wziął udział w spotkaniu z prof. Jerzym Hausnerem i Mateuszem Zmyślonym, na temat filozofii „Open Eyes Economy” i nowego podejścia do prowadzenia biznesu, tzw. „Firma-Idea”. Jesteśmy gorącymi zwolennikami zaprezentowanej nowej szkoły, która jest bliska naszej dotychczasowej filozofii działania.   
więcej

Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...