Aktualności

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się aktualnościami dotyczącymi GRUPY PRO AUDIT.

 

9 maja 2013

QUMAK S.A. ponownie wybrał PRO AUDIT do przeglądu i badania sprawozdania finansowego za rok 2013.

Witamy ponownie w gronie naszych klientów.

więcej

8 maja 2013

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na szkolenia wyjazdowe oraz stacjonarne dla biegłych rewidentów organizowane przez naszą Kancelarię w roku 2013.

Oferujemy szkolenia:

WYJAZDOWE                                       Ustroń        ↔  Hotel BELWEDER*****

WYJAZDOWO - STACJONARNE                Wieliczka   ↔  Kopalnia Soli „Wieliczka”                     

STACJONARNE                                      Kraków      ↔  Hotel PARK INN BY Radisson

WARSZTAY                                           Kraków      ↔  Hotel PARK INN BY Radisson

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń. Szkolenia organizujemy w ramach uprawnień, jakie nasza Kancelaria otrzymała do prowadzenia obligatoryjnego doskonalenia zawodowego biegłych rewidentów.

22 kwietnia 2013

W dniach 17-19 kwietnia 2013 roku w Marrakeszu odbyło się coroczne spotkanie Partnerów europejskiej części sieci NEXIA INTERNATIONAL, z udziałem Partnera naszej Kancelarii – Mirosława Kośmidra.

22 marca 2013

W tym okresie istotna część aktywności Kancelarii skupia się na badaniu sprawozdań finansowych naszych klientów. Przykładowo, po zakończeniu badania, terminowo wydaliśmy opinię wraz z raportem z badania sprawozdań finansowych VISTULA GROUP S.A. oraz CD PROJEKT S.A., notowanych na GPW.

27 lutego 2013

PRO AUDIT zajęła 8 miejsce w Polsce (!)

w rankingu firm audytorskich opublikowanym przez Rzeczpospolitą, według skali badanych jednostek.

więcej

12 lutego 2013

Gościliśmy Szefa NEXIA INTERNATIONAL Europe Mike’a Bishopa. NEXIA INTERNATIONAL, międzynarodowa sieć firm audytorskich, do której należy PRO AUDIT zajmuje 10 miejsce na świecie (!).
więcej

11 stycznia 2013

Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce. Tym razem mieliśmy okazję zapoznać się z nową trasą turystyczną "Trasą górniczą". Bawiąc się przy tym dobrze i korzystając z inhalacji solnych.

2 stycznia 2013

10 lat PRO AUDIT (!)

W tym roku rozpoczynamy drugą dekadę działalności. Osiągając coraz wyższe tempo rozwoju oraz dostosowując się do dynamicznych zmian na rynku, pozostajemy nowoczesną i stabilną firmą audytorską.

23 grudnia 2012

Święta Bożego Narodzenia. Po intensywnym okresie pracy nadchodzi czas Świąteczny. Życzę Państwu, ażebyście spędzili te dni Świąt Bożego Narodzenia w ciepłym i serdecznym gronie rodzinnym, pogodnie i w spokoju, w pięknej atmosferze tego czarownego czasu.

15 grudnia 2012

Zakończyliśmy cykl szkoleń obligatoryjnych na rok 2012. Z ogromną satysfakcją odnotowaliśmy duże zainteresowanie naszymi szkoleniami i ich bardzo pozytywne oceny. Łącznie przeprowadziliśmy 10 szkoleń, zarówno w Krakowie jak i w Zakopanem. Wzięli w nich udział biegli rewidenci z całej Polski.


Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...