Aktualności

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się aktualnościami dotyczącymi GRUPY PRO AUDIT.

 

11 stycznia 2013

Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce. Tym razem mieliśmy okazję zapoznać się z nową trasą turystyczną "Trasą górniczą". Bawiąc się przy tym dobrze i korzystając z inhalacji solnych.

2 stycznia 2013

10 lat PRO AUDIT (!)

W tym roku rozpoczynamy drugą dekadę działalności. Osiągając coraz wyższe tempo rozwoju oraz dostosowując się do dynamicznych zmian na rynku, pozostajemy nowoczesną i stabilną firmą audytorską.

23 grudnia 2012

Święta Bożego Narodzenia. Po intensywnym okresie pracy nadchodzi czas Świąteczny. Życzę Państwu, ażebyście spędzili te dni Świąt Bożego Narodzenia w ciepłym i serdecznym gronie rodzinnym, pogodnie i w spokoju, w pięknej atmosferze tego czarownego czasu.

15 grudnia 2012

Zakończyliśmy cykl szkoleń obligatoryjnych na rok 2012. Z ogromną satysfakcją odnotowaliśmy duże zainteresowanie naszymi szkoleniami i ich bardzo pozytywne oceny. Łącznie przeprowadziliśmy 10 szkoleń, zarówno w Krakowie jak i w Zakopanem. Wzięli w nich udział biegli rewidenci z całej Polski.

14 grudnia 2012

Podpisaliśmy umowę z Grupą Kapitałową Control Process. Cieszymy się, że rozpoczynamy współpracę i witamy w gronie naszych klientów.

5 listopada 2012

Zakończyliśmy proces rekrutacji nowych asystentów, którzy po przeszkoleniu zasilą nasz zespół. Życzymy im wiele satysfakcji w nowej dla nich pracy, a także, ażeby dobrze się czuli w naszym zespole.

5 października 2012

Pełnym sukcesem zakończyliśmy wyjazdowe szkolenie Zakopane 1-5 października 2012 roku. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność i aktywny udział w szkoleniu.

Gorąco zapraszamy na kolejny rok już teraz!

1 października 2012

Zmieniliśmy wizualizację naszej Kancelarii. Nowe logo, kolorystykę, stylistykę, a także nowe materiały (teczki, banery, itd.) - nowoczesne odpowiadające charakterowi Kancelarii.

 

 

8 sierpnia 2012 roku

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy, iż nasza Kancelaria obchodzi w tym roku 10-lecie działalności.

więcej

1 sierpnia 2012 roku

Zgodnie z planem zakończył się obsługiwany i koordynowany przez nas proces kilku połączeń Spółek Grupy Azoty. Gratulujemy pozostałym stronom uczestniczącym w połączeniu oraz cieszymy się ze sprawnego przebiegu procesu, zakończonego w każdym przypadku pozytywną decyzją Sądu rejestrowego.


Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...