27 kwietnia 2021

Grupa Pro Audit zajęła 13 miejsce w Rankingu firm audytorskich!

 

Szanowni Państwo!

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Grupa Pro Audit zajęła 13 miejsce w Rankingu firm audytorskich za rok 2020 prowadzonym przez gazetę Rzeczpospolita w kategorii ogólnej oraz 15 miejsce w kategorii przychodów. W skład Grupy wchodzą PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów (Nexia Pro Audit) oraz Advantim.

 

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom za zaufanie i wspaniałą współpracę, a Pracownikom za pełne zaangażowanie oraz za to, że tworzymy tak sprawny i zgrany Zespół.

 

Równocześnie w rankingu firm audytorskich badających spółki na GPW uzyskaliśmy 13 miejsce.

 

W porównaniu do poprzedniego roku w każdej kategorii odnotowaliśmy wyższą pozycję, co odbieramy, jako potwierdzenie, iż pomimo obecnej sytuacji pandemii COVID-19 przyjęta przez nas strategia oraz nieustające reagowanie na zmiany warunków w jakim przychodzi nam działać przynoszą pozytywne efekty. 

  

Mirosław Kośmider, Partner w Nexia Pro Audit miał okazję również podzielić się spostrzeżeniami na temat zmian na rynku audytorskim i korzyściami wynikającymi z przyjętego przez nas modelu integracji w ramach krajowej struktury firm audytorskich oraz międzynarodowej sieci w artykule „Razem można więcej, czyli dlaczego konsolidacja nabiera tempa”.


powrót

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...