24 lutego 2020Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w związku z ciągłym rozwojem oraz długoterminową strategią, jako Firma PRO AUDIT w niedługim czasie rozpoczniemy proces rebrandingu.

 

Podjęte przez nas działania wynikają z przyjętej strategii rozwoju, która uwzględnia zarówno potrzeby naszych Klientów, dynamiczne zmiany na rynku, jak również nowe otoczenie prawne, w tym nowe wymogi wobec firm audytorskich oraz biegłych rewidentów.

 

Nasza strategia obejmuje między innymi przyjęcie kategorii A sieci Nexia International oraz marki Nexia jako część nazwy naszej Spółki, z czym wiąże się całkowita zmiana brandu. Efektem tego procesu będzie między innymi zwiększenie rozpoznawalności na rynkach międzynarodowych, jak również dalszy rozwój Firmy.

 

Jesteśmy w trakcie wprowadzania stopniowych modyfikacji, w tym nowego logo oraz przebudowy naszej strony internetowej i wdrażania zmian w KRS-ie. Fizyczny rebranding oraz wspomniane zmiany zwłaszcza związane z aktualizacją nazwy oraz materiałów graficznych będą widoczne w kolejnych tygodniach. Jedną z nich będzie zmiana layoutu dla Sprawozdania z badania, zawierającego nowe logo Nexia Pro Audit. Kwestie formalne dotyczące zmiany nazwy Firmy - na nową – Nexia Pro Audit Spółka z o.o. planujemy zrealizować na koniec całego procesu, za kilka miesięcy, o czym nasi Klienci zostaną odrębnie poinformowani.

 

W ramach realizacji naszej długofalowej strategii, w tym, zapewnienia naszym Klientom jeszcze większego bezpieczeństwa, podjęliśmy również działania dotyczące rozszerzenia skali naszej struktury, otwierając biuro w Warszawie oraz tworząc sieć Pro Audit w Polsce.

 

Mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania ułatwią naszym Klientom dalszą współpracę z naszą Firmą.

   
   W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

powrót

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...