1 grudnia 2014 roku

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim, w tym roku szkoleniu organizowanym przez nas w ramach cyklu szkoleniowego 2014.

 

Szkolenia cieszą się dużym uznaniem uczestników przede wszystkim za ich praktyczny i przydatny w pracy biegłego charakter.

 

W dniu 12 grudnia 2014 roku w Krakowie odbędzie się szkolenie:

Moduł III   - Badanie sprawozdania finansowego w środowisku zaawansowanym informatycznie (badania zgodności, badanie IT)

 

  • Badając sprawozdania finansowe, wszyscy mamy do czynienia z systemami informatycznymi, bardziej albo mniej zaawansowanymi.
  • Wskażemy w jaki sposób zgodny ze standardami, a także w sposób efektywny podchodzić do takich badań, a tam gdzie jest to wskazane i możliwe – jak wyrażać nasze oczekiwania wobec specjalistów w zakresie IT.
  • Powiemy na co zwracać uwagę badając sprawozdanie finansowe w środowisku zaawansowanym informatycznie, jakie procedury stosować, jak je dostosować do specyficznych warunków.
  • Zadbaliśmy o to, ażeby temat ten prowadził Jarosław Suder, biegły rewident mający ogromne doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych w środowisku informatycznym.  

 

Moderatorem szkolenia będzie Jarosław Suder:

  • Biegły rewident z kilkunastoletnią praktyką zawodową w usługach audytu i doradztwa finansowego.
  • Specjalista w zakresie MSSF, m.in. współtworzył w jednej z firm wielkiej czwórki grupę techniczną do spraw sprawozdawczości finansowej (w tym MSSF). Był członkiem zespołu technicznego do spraw MSSF na Europę Centralną.
  • Prowadził liczne szkolenia w zakresie MSSF, w tym w zakresie szkoleń obligatoryjnych dla biegłych rewidentów.
  • W ramach naszej Kancelarii, z ogromnym powodzeniem prowadził szkolenia obligatoryjne w ramach wyjazdowego doskonalenia zawodowego w roku 2012 w Zakopanem, 2013 w Ustroniu oraz w ostatnich dniach w Krynicy – Zdrój, a także szkolenia stacjonarne w Krakowie w latach 2012-2014.

 

Zapewniamy Państwu odpowiedni poziom merytoryczny spotkań oraz możliwość efektywnej wymiany doświadczeń między uczestnikami.

powrót

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...