Aktualne oferty pracy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą Kancelarią.

Aktualnie poszukujemy osób do następujących funkcji (poniżej wskazujemy profile):

W przypadku zainteresowania pracą w naszej Kancelarii zapraszamy do przesłania uzupełnionego kwestionariusza wraz z CV oraz listem motywacyjnym na adres rekrutacja@proaudit.pl z dopiskiem „REKRUTACJA”.

 

W przesłanej aplikacji prosimy o zaznaczenie lub przekopiowanie jednej z poniższych zgód*:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Spółka z o.o., ul. E. Wasilewskiego 20, 30-305 Kraków, będącego Administratorem Danych, w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy/ma, iż podanie swoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu oraz ich usunięcia. Moje dane będą przetwarzane przez okres 3 m-cy.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Spółka z o.o. ul. E. Wasilewskiego 20, 30-305 Kraków, będącego Administratorem Danych, w celu przechowywania i wykorzystania na potrzeby przyszłych rekrutacjach, zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy/ma, iż podanie swoich danych jest dobrowolne. Mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu oraz ich usunięcia. Moje dane będą przetwarzane przez okres 6 m-cy.


* Uprzejmie przypominamy, że w przesłanym CV powinien Pan/Pani zamieścić klauzulę zamieszczoną w ramach treści ogłoszenia. W przypadku nie otrzymania takiej zgody Pana/Pani CV zostanie usunięte z bazy danych i nie będzie brane pod uwagę w procesach rekrutacyjnych.

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...