Aktualności

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się aktualnościami dotyczącymi GRUPY PRO AUDIT.

 

26 stycznia 2016

NEXIA INTERNATIONAL, której członkiem jest PRO AUDIT, jako 10 na świecie największa sieć niezależnych firm doradczych i księgowych, wprowadziła w dniu dzisiejszym nową tożsamość marki. Nowa marka ma na celu uwidocznienie wartości -  "bliżej Ciebie" i symbolizuje, w ramach sieci, silne relacje, globalny zasięg, silne powiązania i zaufanie utworzone pomiędzy firmami członkowskimi oraz nimi i klientami.
więcej

23 grudnia 2015

Świąt pełnych rodzinnego ciepła

niosących spokój i radość oraz wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w zbliżającym się Nowym Roku

Życzy Zespół PRO AUDIT


22 grudnia 2015

 

Zakończyliśmy kolejny już cykl szkoleń obligatoryjnych realizowanych przez naszą Kancelarię w roku 2015.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w szkoleniach.

Niezmiernie cieszą nas pozytywne opinie, które kolejny rok otrzymujemy od Państwa, dotyczące przede wszystkim praktycznego i przydatnego w pracy biegłego rewidenta charakteru szkoleń.

9 grudnia 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim, w tym roku szkoleniu organizowanym przez PRO AUDIT w ramach cyklu szkoleniowego 2015.

W dniu 18 grudnia 2015 roku odbędzie się szkolenie z Modułu IX – „Ryzyka specyficzne dla wybranych branż”.

Nasze szkolenia cieszą się dużym uznaniem uczestników przede wszystkim za ich praktyczny i przydatny w pracy biegłego charakter.

więcej

23 listopada 2015

MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK DOKUMENTOWAĆ BADANIE?
Zapraszamy na szkolenie z Modułu V „Dokumentowanie procesu badania w sposób zgodny z wymogami MSRF”, które odbędzie się w Krakowie w dniach 3-4 grudnia 2015 roku. Celem szkolenia będzie podjęcie próby odpowiedzi na jedne z najważniejszych pytań biegłego rewidenta.
więcej

10 listopada 2015

Zapraszamy na kolejne szkolenie z cyklu szkoleń obligatoryjnych organizowane przez PRO AUDIT w Krakowie w dniu 19 listopada 2015 roku z Moduł XI – „Bilansowo-podatkowe aspekty likwidacji i upadłości podmiotów gospodarczych”.

więcej

28 października 2015 roku

W dniach 5-6 listopada 2015 roku zapraszamy na szkolenie z Modułu I – „Podatek dochodowy w księgach rachunkowych i sprawozdaniu finansowym – aktualny stan prawny”.

Szkolenie skierowane jest nie tylko dla osób wykonujących zawód biegłego rewidenta, ale również dla księgowych.

więcej

8 października 2015

Serdecznie zapraszamy na kolejne w tym roku szkolenie obligatoryjne organizowane przez PRO AUDIT w Krakowie w dniach 15-16 października 2015 roku z Modułu VIII Usługi biegłego rewidenta inne niż badanie sprawozdań finansowych w aktualnym stanie prawnym.
Moderatorem szkolenia bedzie Waldemar Lachowski, znany i ceniony wykładowca oraz członek Krajowego Sądu Dyscyplinarnego, Komisji do spraw szkoleń oraz Komisji ds. Standaryzacji usług świadczonych przez biegłych rewidentów.
więcej

27 września 2015

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolenie obligatoryjne organizowane przez PRO AUDIT w Krakowie w dniach 8-9 października 2015 roku z Modułu X   - Wartość godziwa wg MSSF oraz Ustawy o rachunkowości.

Temat ten zaprezentowany w Świeradowie-Zdrój cieszył się ogromnym uznaniem uczestników z całej Polski.

więcej

7 września 2015

W dniach od 7 do 11 września 2015 roku organizujemy wyjazdowe doskonalenie zawodowe biegłych rewidentów w Świeradowie - Zdrój.

Po zakończeniu szkolenia zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.


Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...