Szanowni Państwo,

 

Pragmatyzm, rzetelność i profesjonalizm, wzajemny szacunek i zaufanie, to podstawowe wartości, na których opieramy nasze relacje z Klientami. Doświadczamy wielu dowodów, iż nasi klienci doceniają wzajemną współpracę opartą na wymienionych zasadach, czego potwierdzeniem są w szczególności wieloletnie relacje łączące nas z obsługiwanymi spółkami, grupami kapitałowymi oraz inwestorami.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani rozpoczęciem współpracy i dołączeniem do tego grona, z największą przyjemnością przygotujemy propozycję, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Zapraszam serdecznie w imieniu naszego Zespołu,

Mirosław Kośmider

Partner

Usługi

Świadczymy kompleksowy zakres usług audytorskich i księgowych, a także szeroki zakres doradztwa i szkoleń, dostosowując szczegółowe rozwiązania do Państwa indywidualnych potrzeb. Analizujemy te potrzeby, a także pomagamy je doprecyzować. Wsłuchiwanie się w Państwa głosy pomaga nam jak najtrafniej odpowiadać na Państwa oczekiwania, zachowując najwyższe standardy i skupiając się na tym, co jest najważniejsze dla Państwa rozwoju i bezpieczeństwa, przy optymalnym nakładzie pracy, a więc i kosztów.

 

Aktualności

22 grudnia 2016

Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia

spędzone w gronie Najbliższych przyniosą

wiele radości, ciepła i optymizmu,

a nadchodzący Nowy Rok niech będzie pełen spokoju

i wzajemnej życzliwości

Życzy Zespół

PRO AUDIT

 

 

20 grudnia 2016

Zakończyliśmy kolejny, piąty już roczny cykl szkoleń obligatoryjnych organizowanych przez naszą Kancelarię od roku 2012. 

W roku 2016 zrealizowaliśmy wszystkie z 13 zaplanowanych modułów, w tym szkolenie wyjazdowe w Zakopanem.

Cieszy nas, że również ze szkoleń krakowskich korzysta coraz więcej biegłych rewidentów z różnych regionów Polski.

 

Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom bardzo gorąco!   

więcej...

15-16 listopada 2016

Mirosław Kośmider, Partner PRO AUDIT uczestniczył w I Międzynarodowym Kongresie Ekonomii Wartości – Open Eyes Economy Summit w Krakowie, w składzie delegaci KIBR. 
więcej...

Szkolenia

W organizowanych przez nas szkoleniach skupiamy się na praktycznym zastosowaniu nabywanej wiedzy. Szukamy odpowiedzi na pytania - "jak", "dlaczego", a nie tylko - "co", np. należy zrobić. Stosujemy zróżnicowane formy szkolenia, w tym warsztaty, z rozwiązywaniem przykładów w grupach oraz dyskusjami moderowanymi przez prowadzącego, które kończą się wyciągnięciem praktycznych wniosków. Posiadamy uprawnienia Krajowej Izby Biegłych Rewidentów do prowadzenia szkoleń obligatoryjnych dla biegłych rewidentów.

Zapraszamy na następujące szkolenia:

 

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...