Szanowni Państwo,

 

Pragmatyzm, rzetelność i profesjonalizm, wzajemny szacunek i zaufanie, to podstawowe wartości, na których opieramy nasze relacje z Klientami. Doświadczamy wielu dowodów, iż nasi klienci doceniają wzajemną współpracę opartą na wymienionych zasadach, czego potwierdzeniem są w szczególności wieloletnie relacje łączące nas z obsługiwanymi spółkami, grupami kapitałowymi oraz inwestorami.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani rozpoczęciem współpracy i dołączeniem do tego grona, z największą przyjemnością przygotujemy propozycję, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Zapraszam serdecznie w imieniu naszego Zespołu,

Mirosław Kośmider

Partner

Usługi

Świadczymy kompleksowy zakres usług audytorskich i księgowych, a także szeroki zakres doradztwa i szkoleń, dostosowując szczegółowe rozwiązania do Państwa indywidualnych potrzeb. Analizujemy te potrzeby, a także pomagamy je doprecyzować. Wsłuchiwanie się w Państwa głosy pomaga nam jak najtrafniej odpowiadać na Państwa oczekiwania, zachowując najwyższe standardy i skupiając się na tym, co jest najważniejsze dla Państwa rozwoju i bezpieczeństwa, przy optymalnym nakładzie pracy, a więc i kosztów.

 

Aktualności

16 czerwca 2017

 

Zapraszamy Państwa na pierwszy cykl szkoleń stacjonarnych, które organizujemy w Sopocie w dniach od 11 do 19 września 2017 roku w ramach doskonalenia zawodowego dla biegłych rewidentów w roku 2017.

STACJONARNE SOPOT 11-19 września 2017 ↔ Hotel HAFFNER****

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji.

więcej...

14 czerwca 2017

 

Serdecznie zapraszamy na szkolenie wyjazdowe w ramach doskonalenia zawodowego dla biegłych rewidentów, które w tym roku organizujemy w SOPOCIE w dniach 11-15 wrzesnia 2017 roku.               

WYJAZDOWE SOPOT 11-15 września 2017 ↔ Hotel HAFFNER****

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

więcej...

29 maja 2017 roku

 

Zapraszamy na kolejny cykl szkoleń w ramach doskonalenia zawodowego dla biegłych rewidentów, które nasza Kancelaria organizuje w Krakowie w roku 2017.             

STACJONARNE Kraków 2017 ↔  Hotel PARK INN BY Radisson****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń w Krakowie.

więcej...

Szkolenia

W organizowanych przez nas szkoleniach skupiamy się na praktycznym zastosowaniu nabywanej wiedzy. Szukamy odpowiedzi na pytania - "jak", "dlaczego", a nie tylko - "co", np. należy zrobić. Stosujemy zróżnicowane formy szkolenia, w tym warsztaty, z rozwiązywaniem przykładów w grupach oraz dyskusjami moderowanymi przez prowadzącego, które kończą się wyciągnięciem praktycznych wniosków. Posiadamy uprawnienia Krajowej Izby Biegłych Rewidentów do prowadzenia szkoleń obligatoryjnych dla biegłych rewidentów.

Zapraszamy na następujące szkolenia:

 

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...